تخلیه چاه فوری شبانه روزی در تهران

تخلیه چاه

اطلاعات تماس نشت یاب کار

مرکز تهران: 88538317
شرق تهران: 77592150
شمال تهران: 22618726
ساعات کاری: 24 ساعته
آدرس: تهران، شریعتی بالاتر از پل صدر پلاک 1884

تخلیه چاه

در کشور ما به دلیل اینکه سیستم فاضلاب شهری(اگو شهری )در تمام شهرها صورت نگرفته و همچنان فاضلاب به روش قدیمی به چاه‌ها ریخته می‌شود . به همین دلیل پس از مدتی چاه از فضولات پرشده و قابل‌استفاده نیست و حتی ممکن است باعث ورود فاضلاب به منازل و مختل شدن زندگی گردد.

همچنین اگر مدت‌زمان زیادی است که از حفر چاه و ورود فاضلاب به آن می‌گذرد فاضلاب آهسته و در طی سالیان رسوب‌کرده و تقریباً به یک‌لایه بانفوذ پذیری بسیار کم تبدیل می‌گردد که در این صورت نیز آب ،محلی برای نفوذ پیدا نمی‌کند و سبب پر شدن چاه می‌گردد.

پس تخلیه چاه هرچند سال یک‌بار امر ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.

در این مواقع می‌بایست با یک تخلیه چاه تماس بگیرید تا چاه را تخلیه و دوباره قابل‌استفاده نماید.

اما اینکار می بایست با رعایت نکات ایمنی و داشتن تجربه کافی انجام داد در غیر اینصورت می تواند موجب بروز حادثه و تحمیل هزینه بیشتری برای ساکنین ساختمان در بر داشته باشد. می توانید با ما تماس بگیرید تا تیم حرفه ای خودرا برای ارائه خدمات به شما در کوتاه ترین زمان ممکن اعزام نماییم.

تخلیه چاه توسط یک ماشین که دارای یک تانکر برای جمع‌آوری فضولات است انجام می‌شود که با موتور قوی این فاضلاب را جمع می‌کند و به درون مخزن وارد شده و در محیط‌های مخصوص تخلیه می‌گردد.

سرویس‌های تخلیه چاه قدیمی به دلیل نداشتن تمامی امکانات بروز و قوی نبودن مکنده فقط حجم زیادی از آب داخل چاه را تخلیه می‌کردند و فضولات و رسوبات همچنان در کف چاه باقی می ماند .

چون این لایه سخت و نفوذناپذیر است دوباره چاه از آب پر می‌شد و در مدت‌زمان کوتاهی  نیاز به تخلیه مجدد وجود داشت.

اما شرکت نشت یاب کار با در اختیار داشتن وسایل به روز و پمپ‌ها مکنده بسیار قوی‌ تمامی فاضلاب را تخلیه می‌کند و چاه را از این رسوبات سخت تمیز می‌کند به‌این‌ترتیب تا مدت طولانی به تخلیه چاه نیازی نخواهید داشت.

از کجا بفهمیم چاه پرشده است؟؟؟؟؟

1-بوی بد

2-سرریز شدن فاضلاب

3-  ورود فاضلاب به خانه

4-گرفتگی مداوم لوله

5-وجود سوسک و حشرات موذی

این‌ها رایج‌ترین علائمی هستند که نشان از پر شدن چاه می‌دهد البته برای جلوگیری از سرریز شدن چاه فاضلاب و به وجود نیامدن مشکلات بهداشتی  می‌بایست زودتر از موعد چاه را تخلیه کنید تا این اتفاق نیفتد.

فواید تخلیه چاه:

باعث افزایش طول عمر چاه می‌شود و چاهتان مانند روز اول تمیز و بانفوذ پذیری بالا می‌گردد.

جلوگیری از خطرات احتمالی ازجمله نفوذ فاضلاب به ساختمان و ایجاد خرابی، نفوذ فاضلاب به داخل منازل و ایجاد مشکلات بهداشتی.

تخلیه چاه در دو نوبت انجام میشود :

*قبل از سرریز شدن چاه

*بعداز سر ریز شدن چاه

تفاوت در زمان تخلیه چاه است .بهتر است قبل از سرریز شدن چاه کار تخلیه چاه راانجام داد تا به چاه صدماتی وارد نشود .

شرکت تخلیه چاه نشت یاب کار با استفاده از ابزار های جدید و پیشرفته و ماشین آلات مکانیزه با رعایت تمامی اصول بهداشتی و فنی و نیروهای متخصص و حرفه ای با  تجربه در این زمینه آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

کلمات کلیدی سئو :تخلیه چاه,تخلیه چاه فوری,تخلیه چاه فاضلاب,قیمت تخلیه چاه

تماس با نشت یاب کار