اسباب کشی

 همه ما از اسباب کشی و  سختی های آن به خوبی مطلعیم و حتی همه مان حداقل یکبار تجربه اساب کشی را داشته ایم .

حتی برای بعضی هایتان اسم اساب کشی نیز خستگی آور است .

بله اسباب کشی یکی از خسته کننده ترین کارهاست اما باید روش هایی برای راحتتر کردن اسباب کشی وجود داشته باشد . ما در این مقاله به شما مطالب و نکاتی را آموزش میدهیم تا سختی این کار را  کم کنید و اسباب کشی برایتان از کاری سخت و طاقت فرسا به کاری راحت وآسان تبدیل شود .

  • سریعا دست به کار شوید و کار را برای روز های آخر نگذارید

 به محض اینکه مطلع شدین و قرار بر این شد که منزل خودتان را تغییر دهید و به آپارتمان و خانه ی دیگری بروید سریعا شروع به جمع کردن وسایل کنید . چرا که انجام این کار به مدت طولانی اما مداوم خستگی کمتری  را برایتان به جا میگذارد .

  • کار را از یک گوشه شروع کنید

بهتر است که هنگام جمع کردن وسایل از یک الگویی استفاده کنید مثلا روز اول را اختصاص دهید به  جمع کردن یک مکان خاص. مثلا اتاق خواب یا آشپزخانه یا کتابخانه خانه تان .

این نظم باعث میشود علاوه بر اینکه بدانید کدام قسمت  را انجام داده اید همینطور می دانید وسایل اتاق خواب و یا وسایل آشپزخانه را در کدام کارتن ها قرار داده اید ؛ همینطور باعث میشود هنگامی که وسایلتان را به خانه جدیدتان بردید بدانید که وسایل اتاق خواب در کدام کارتن هاست و مستقیما همان هارا باز کنید و  در مکاان اصلی خودش بچینید. و سرعتتان در چیدمان منزل بالا میرود و زودتر کارتن وسایلتان جمع و جور میشود.

  • کارتن ها را نام گذاری کنید

این کارکوچک کمک بزرگی بهتان میکند و  باعث میشود تا بدانید درون هر کارتن چه چیزی وجود دارد .

  • از شر اسباب و وسایل اضافی خودتان را خلاص کنید

باعمل کردن به این چند نکته کوتاه و مختصر اسباب کشیتان را راحتتر میکنید. اما نکته ی دیگری که باید مد نظر قرار بگیرد حمل اسباب و وسایل است .  اینکه افرادی قدرتمند و ماهر این کا را انجام دهند بسیار مهم است .

چرا که حمل غیر اصولی و بی دقت وسایل خسارت زیادی برایتان بار می آورد . از این رو پیشنهاد ما به شما این است که برای حمل کارتن ها و اسباب و وسایل منزلتان از افراد آموزش دیده ی ما کمک بگیرید. و خیالتان از سالم جابجا شدن وسایلتان و مدیریت خوب حمل وسایلتان راحت باشد.

با نشت یاب کار اسباب کشی راختی را تجربه کنید.

تماس با نشت یاب کار