رفع نم

رفع نم

رفع نم

نم دیوار یکی از مواردی است که علاوه بر این که نما و ظاهر منزل شرکت و… را بد میکند، اگر به زودی برای رفع آن چاره ای نیندیشید و بگذارید این نم مدت زمان طولانی ای باقی بماند؛ متحمل هزینه های سنگینی می شوید.

پیشنهاد ما به شما این است که در صورت مشاهده کوچکترین نم بر روی دیوار (دیوار حمام، دیوار سرویس بهداشتی، سقف، دیوار آشپزخانه و یا هرجای دیگر…)هر چه سریعتر با متخصصان ما دراین زمینه تماس بگیرید تا با ارائه خدمات عالی و با کیفیت مشکل نم دیوار شما را حل کنند.

رفع نم اگر طولانی مدت بر روی دیوار بماند و بیشتر و بیشتر شود ، علاوه بر اینکه هزینه ی تعمیر آن بالا می رود، با ایجاد لکه های زرد و نمای پوسیده ی گچ دیوار نمای بدی هم پیدا میکند و به مرور باعث ایجاد بوی نامطبوع و کپک زدگی هم می شود.

نم دیوار علاوه بر این که اکثرا برای خانه هایی که در مناطق مرطوب و شرجی بنا شده اند و یا خانه هایی که همیشه در معرض بارش های باران و برف هستند بوجود می آید، ممکن است برای خانه هایی که همیشه هم در معرض تابش آفتاب باشند نیز به وجود بیاید.

 علت نم میتواند دلایل زیادی باشد. مثلا خانه هایی که گردش هوا و رطوبت و بخار آب را خوب کنترل نمی کنند میتوانند دچار نم زدگی شوند. و یا اینکه در ساخت ساختمان از مواد و مصالح ساختمانی مرغوبی استفاده نشده باشد و یا ساختمان عایق کاری درستی نشده باشد و اینکه لوله های استفاده شده در ساختمان کیفیت خوبی نداشته اند، دچار نشتی شده اند و رطوبت پس می دهند.

دلایل بوجود امدن نم ورطوبت:

*ترکیدگی لوله در اثر نشتی

*زمانیکه عایق کاری سقف ودیوارها درست انجام نشود

*وجود لوله های نامناسب وفرسوده

*تجمع آب باران روی سقف

*درز بین کاشی ها ی سرویس های بهداشتی را به طور  نامناسب بند کشی کردن

*زمانیکه از فلاش تانک استفاده نشود 

اول از همه باید منشا ایجاد نم و رطوبت را پیدا کنید و در مرحله ی بعدی اقداماتی را برای رفع آن انجام دهید. پیشنهاد ما به شما این است که از متخصصان ماهر و حرفه ای ما کمک بگیرید تا این مشکل را برای همیشه برایتان حل کنند ولی در ادامه اقداماتی را برای اینکه با روش های رفع نم آشنا شوید میگوییم.

پیشنهاد مجموعه ما به شما برای رفع نم و موارد نام برده شده این است که :

1-ساختمان را عایق رطوبت کنید :

 دیوار های حمام سروی

نم و رطوبت را پیدا کنید و در مرحله ی بعدی اقداماتی را برای رفع آن انجام دهید. پیشنهاد ما به شما این است که از متخصصان ماهر و حرفه ای ما کمک بگیرید تا این مشکل را برای همیشه برایتان حل کنند ولی در ادامه اقداماتی را برای اینکه با روش های رفع نم آشنا شوید میگوییم.

پیشنهاد مجموعه ما به شما برای رفع نم و موارد نام برده شده این است که :

1-ساختمان را عایق رطوبت کنید :

 دیوار های حمام سرویس بهداشتی کف آشپزخانه ها که ممکن است در اثر شستشوی کف باعث ایجاد نم در سقف طبقه ی زیرین شوند ، بهتر است که ایزوگام یا قیرگونی گردد.

2-لوله ها را عایق بندی کنید :

جدا از اینکه از همان ابتدا باید در ساختمان از لوله هایی با کیفیت عالی استفاده شود، بهتر است که پس از گذشت چند سال لوله کشی ساختمان را بررسی کرده و ببینید که لوله ها دچار پوسیدگی و یا نشتی شده اند یا خیر.

3-اگر که خواستید کف ساختمان و یا کف آشپرخانه تان را بشورید باید مراقب باشید که آب به دیوار ها نخورد، حال اگر بر حسب اتفاق دیواری خیس شد، آن را خشک کنید؛ که این کار را هم می توانید با باز کردن پنجره ها و یا استفاده از سیستم های گرمایشی انجام دهید تا رطوبت را از بین ببرید.

همینطور اگر اطلاعی ندارید که کف ساختمان عایق بندی (ایزوگام و یا قیرگونی) شده است یا نه، بهتر است که کف آشپزخانه را نشورید و برای تمیز کردن آن از طی و یا دستمال های مرطوب استفاده کنید؛ ولی اگر هم که مجبور به شستشوی کف آشپزخانه شدید بهتر است که بلافاصله بعد از شستشو کف آشپزخانه را خشک کنید تا رطوبت به سقف طبقه ی زیرین رخنه نکند.

برای رفع نم ساختمان خود به صورت اصولی و همیشگی این کار را به متخصصان  نشت یاب کار بسپارید.

ما 24 ساعت شبانه روز خدمتگذار شما عزیزان هستیم.

کلمات کلیدی سئوسایت :رفع نم,رفع نم حمام,رفع نم ساختمان,رفع نم دیوار,رفع نم دستشویی,رفع نم شرکت

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی‌ها

      دسته‌ها

      • هیچ دسته‌ای پیدا نشد